Hakkımızda

MARS özel müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve çevrenin uzun vadeli çıkarları ile uyumlu sürdürülebilir çözümleri sunmayı taahhüt etmektedir. Öncelikli hedeflerimiz; müşterilerimizin ihtiyaçları için derinlemesine araştırma, proaktif tasarım, etkin bir şekilde uygulama ve uzun vadeli destek sağlamaktır. MARS her zaman profesyonel yaklaşım ile yüksek hizmet standartlarını korumak, yerel, ulusal ve uluslararası düzenlemelere uymak konusunda kararlıdır. İş değerlendirmeleri, müdahaleci soruşturma yöntemleri ve iyileştirici operasyonlar ile çevresel değerlendirmeler, çevre danışmanlık hizmetleri ve mühendislik yönetiminin her yönü MARS tarafından gerçekleştirilebilir. 

Mars'ta Hayat Var!

BİZ KİMİZ?

Mars Çevre olarak; yatırımcıların Çevre İzni, ÇED, Atıksu Arıtma süreçlerinde gerekli olan profesyonel danışmanlık hizmetini geniş mühendis kadromuz ile en etkin biçimde sunarak süreçlerin sağlıklı şekilde yürütülmesini sağlamaktayız.

HEDEFLERİMİZ

Mars Çevre olarak öncelikli hedefimiz; başta ülkemizde olmak üzere tüm dünyada yatırımcıların ve insanlığın Sürdürülebilir Çevre Bilincine sahip olması doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmek, bu doğrultuda kendini yeniliğe açık tutarak, her gün daha da gelişerek, müşteri ihtiyaçlarına maksimum seviyede profesyonellik ile cevap vermek, yaşam ve çevre ikilisini bir bütün olarak yüceltmeyi ve güzelleştirmeyi ilke edinmek.

POLİTİKAMIZ

Mars Çevre olarak; eğitimli ve bilinçli personelimiz ile yatırımcı ihtiyaçlarına yönelik çalışma disiplini içinde iş ortaklarımıza katma değer kazandırmak.

NELER YAPIYORUZ?

Çevre İzni sürecinde gerekli olan profesyonel danışmanlık hizmetini geniş mühendis kadromuzla en etkin şekilde sunarak izin ve lisans alımında en baştan bütün sürecin en sağlıklı şekilde yürütülmesini sağlamaktayız.
ÇEVRE DANIŞMANLIK

Yatırımcıların; Çevre Mevzuatı gereğince alması gereken tüm Çevre İzin ve Lisans süreçlerinin yönetimi, Endüstriyel Atık Yönetim Planlarının hazırlanması ve onaylatılması, aylık periyodik Çevre Danışmanlık Hizmetlerinin verilmesi konularında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

ÇED

Yatırımcılar için; Çevre Mevzuatı doğrultusunda ÇED Raporlarının, Proje Tanıtım Dosyalarının, ÇED Muafiyet Dosyalarının hazırlanması ve bu doğrultuda ÇED izinlerinin alınması konusunda alanında tecrübeli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

ATIKSU ARITMA

Evsel ve endüstriyel tüm atıksuların arıtılması için, ihtiyaca yönelik, yenilikçi, kalıcı ve etkin atıksu arıtma tesisleri projelendirilmesi ve tesis kurulumu hizmetleri vermekteyiz.

SERA GAZI - KARBON AYAK İZİ

Küresel Isınmanın bir numaralı belirteci ve takip yöntemlerinden biri olan Karbon Ayak İzinin ISO 14064 standartlarında raporlarının hazırlanılması ve raporların onaylatılması konusunda hizmet vermekteyiz.

BACA GAZI EMİSYON ÖLÇÜMÜ

Sanayi tesislerinden oluşan hava emisyonlarının Çevre ve Şehircilik Bakanlığı direktifleri doğrultusunda ölçümlerinin yaptırılması ve süreçlerinin takibinin yapılması konusunda hizmet vermekteyiz.

ATIKSU VE TEMİZ SU ANALİZLERİ

Hem endüstriyel hem de evsel atıksu analizlerinin yapılması, temiz su analizlerinin yapılması ve süreçlerinin takibi konusunda hizmet vermekteyiz.